»

máj 19

Hirdetések húsvét 6. vasárnapjára

• Ajánlj föl kerékpárt! –  akciót hirdetünk. Kérjük a testvéreket, aki teheti ajánljon föl még működőképes kerékpárt az egyházközség céljaira. Ezeket a használható és biztonságos drót szamarakat leltárba vesszük és egy-egy kerékpártúra alkalmával segíteni tudjuk vele a rajthoz sorakozókat.
  • Péntek este 6 órakor szülői értekezletet-tájékoztatót tartunk a táborba induló gyerekek szüleinek. Idén a Börzsöny a kihívás számunkra.
  • Péntek este olvasókör lesz az esti szertartás után. Szeretettel várjuk a tagokat és az érdeklődőket.
  • Szombaton lesz a hittanosok tavaszi kirándulása Mesztegnyőre, Kak-pusztára és Marcaliba. A részletes papirost a lurkók a hittanórákon kapják kézhez.
  • Jövő vasárnap megjelenik a Kereszt-út, az egyházközségi újság júniusi száma.