Hirdetés húsvét 4. vasárnapján

Kérem, a hittanos gyerekek a folyosón írassák alá a misenaplójukat, ne a sekrestyében!

Szentmisék előtt és után, (szükség esetén!) az iroda nyitva tart.

Április 23-án, 15:30-tól cönákulum, 16:30-kor püspöki szentmise utána 18:00-kor jótékonysági koncert lesz a templomban, a Kormorán zenekar énekeseivel.Jegyeket vásárolni és érdeklődni az irodában lehet!

Május 12-én Ludberg-be és Maria Bistrica-ra zarándokolunk. Részvételi díj: 4000 Ft.

Indulás 7-kor a templom elől, érkezés késő este. Az étkezésről mindenki maga gondoskodjon!

Idén 25 éves a Kaposvári Egyházmegye. Ez alkalomból május 26-én Kaposvárra utazunk, irodában lehet jelentkezni! Részvételi díj: 1500 Ft.

Elsőáldozás május 20-án a 10-es szentmise keretében lesz.

Csíksomlyói zarándokútra még lehet jelentkezni, lelki vezető Pap Szabolcs atya, Somogysámsoni plébános lesz.

29-én futó verseny lesz a városban, aki autóval jön 9:45-ig érkezzen meg, utána útlezárás lesz. Köszönjük a megértést!