Hirdetések – évközi 25. vasárnap

Szeptember 29-én Kaposvárott, a Székesegyházban 15:30-kor lektor avatási szentmise lesz, ahol avatásban részesül:Hrankai Dávid, Varga Mihály és       Lacza Attila. November 24-én pedig akolitus avatásuk következik. Szeretettel várunk mindenkit!

Este 5 órától a plébániatemplomban Szentségimádást tartunk papi hivatásokért.

Október 4-én csütörtökön, Ferences Világi Rend – Sarlós boldogasszony Régió lelki napot szervez. 15:00-tól keresztút (Kálvária), 18:00-tól szentmise, tranzitus,19:45-től agapé a kolostor folyosóján. Szeretettel várnak mindenkit a szervezők!

Október 7- én lesz a bérmálás 17:00-kor, Bodvicán a búcsú 15:00-kor utána kiállítás.

A bérmálkozó jelöltek számára minden szombaton az esti szentmise után tartunk felkészülést.

Kérem, a hittanos gyerekek jöjjenek, adják le a régi misenaplójukat és vegyék át az újat!

Megérkeztek a naptárak, kalendáriumok, az árudában megvásárolhatóak.