Hirdetések – 2020. Évközi 5. vasárnapján

Február 11-én lesz a betegek világnapja. 13-án, csütörtökön a kórházkápolnában tartott szentmise után, illetve a szombati és vasárnapi szentmisék után kiszolgáltatom a Betegek kenetét idős és/vagy súlyos beteg testvéreinknek.  A szentséget kegyelmi állapotban, tiszta lélekkel lehet felvenni. Kérem, hogy aki szeretne részesülni a betegek szentségében, időben végezze el szentgyónását!

Pénteken az esti szentmise után folytatódik a bérmálási felkészítő.

Jövő vasárnap a 10 órai szentmise gitáros mise lesz.

Február 22-én szombaton este Egyházközségi jótékonysági bált szervezünk az Ady Endre Gimnáziumban, az épülő orgona javára. A zenét Lacza Attila és Varga Miklós szolgáltatja. Belépő és támogatói jegyek a szentmisék előtt és után, valamint hivatali időben a plébánián vásárolhatóak. Köszönettel fogadunk tombola felajánlásokat február 20-ig a plébánián.Részletek a plakáton. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!