Hirdetések – 2020. Évközi 19. vasárnap

Aki szeretné megrendelni jövő évre a napi evangéliumot és elmélkedést tartalmazó Szívem első gondolata című könyvet, legkésőbb augusztus 13-ig jelezze Forjánné Évának, vagy a sekrestyében, irodában.

Augusztus 9-én, vasárnap búcsúi szentmise lesz Ötvöskónyiban 11:30-kor. Ezen a napon Bodvicán nem lesz szentmise.

Augusztus 15-én, szombaton, Szűz Mária Mennybevételének (Nagyboldogasszony) ünnepe lesz, amely parancsolt (a vasárnappal egyenrangú) ünnep. Ezen a napon Taranyban reggel 8 órakor, a Plébániatemplomban délelőtt 10 órakor és este 19 órakor lesz szentmise. Ezen a napon tartjuk a kivadári búcsúi szentmisét 17:30-kor.

Augusztus 16-án, vasárnap 11:30-kor a Szent Rókus kápolna búcsúi szentmiséje lesz. Ezen a napon Henészben nem lesz szentmise.