Hirdetések 2023. február 26. – Nagyböjt 1. vasárnapja

A most hétvégi szentmisék perselyadományait a katolikus iskolák javára továbbítjuk.

Szerdán az esti szentmise után felnőtt katekézist tartunk a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

A héten elsőcsütörtök lesz, 17:00 órától szentségimádást tartunk papokért és újabb papi hivatásokért. Az elsőcsütörtöki szentmisét az Anyaszentegyház hivatalos nyelvén, latinul mutatjuk be.

A héten elsőpéntek lesz, az esti szentmise után rövid szentségimádás keretében imádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

Nagyböjt péntekjein az esti szentmise előtt 17:20-tól keresztutat járunk a plébániatemplomban. (Nagyböjtben pénteken reggel nem lesz szentmise!)

Szombaton 14 órától keresztutat járunk a kinti kálvárián a Ferences Világi Renddel.

Március 9-én, csütörtökön Szent József kilenced kezdődik.