Nagyböjt 2. vasárnapja

Nagyböjt péntekjein 17:00-tól keresztúti ájtatosságot végzünk a templomban, és vasárnaponként 17:30-tól.

Következő héten kivételesen kedden lesz a szentségimádás 17:00-tól!

Szerdán 17:00-tól rózsafüzér, 17:30-tól Mónika imaközösség összejövetele.

Passió próbát tartunk február 25-én vasárnap,16:00-kor a plébánián. Kérem, erre az alkalomra csak a szólisták jöjjenek, köszönöm.

Április 7-én Kaposvárott tartják a Bizalom az Irgalmas Istenben Konferenciát, amelyre szeretettel vár bennünket a püspök atya. Részvételi szándékokat kérem, jelezzék az irodában! További információ a hirdetőn.

Cursillo lelkigyakorlat lesz Homokkomáromban, május 3-6, illetve június 28-július–ig. Plakát a hirdetőn található, jelentkezni, érdeklődni Dani atyánál.

Nagyböjti tartósélelmiszer-gyűjtést hirdetünk! Misék előtt és után, illetve hivatali időben lehet hozni a csomagokat.

Első szombat lévén, a héten cönákulumot tartunk 17:00-tól!