Hirdetések – advent 4. vasárnapján

Éjféli szentmise előtt fél órával 23:30-tól a pásztorjáték helyett, az Ifjúsági énekkar „A kis gyufaárus kislány” történetét adja élő, amelyre nagy szeretettel várnak mindenkit!

Karácsonyi miserend megtekinthető a hirdetőn! Nagyatádon a plébániatemplomban december 24-én 24:00-kor, december 25-26-án 10 órakor és este 6 órakor lesznek szentmisék!

2019-es esztendőre már előjegyeztethetőek miseszándékok az irodában!

2019.  január 1-től megváltozik a stóla díjszabás! A szentmise és a temetés ára is megváltozik. Aki további részleteket szeretne megtudni, az irodában érdeklődhet!

Hamarosan év végéhez közeledünk. Kérem, aki még nem fizette be az egyházi hozzájárulását, még ebben a pár hétben tegye ezt meg. Köszönjük!

Spiritus újságok megérkeztek, aki rendelt elviheti, s aki szeretne vásárolni megteheti az irodában.