Hirdetések – évközi 2. vasárnap

Január 21-25 lesz az Ökumenikus imahét! Hétfőn az evangélikus templomban (igét tart: Dani atya); kedden (Halász Sándor) és pénteken (Dani atya) a református templomban; szerdán (Jakab László Tibor) és csütörtökön (Uszkay Huba) a katolikus templomban lesznek az Istentiszteletek. Mindennap 17 órai kezdettel.Szentmise ezen a héten csak a kórházban lesz csütörtökön 16 órakor! Kedden, szerdán és pénteken NEM LESZ szentmise a plébánia templomban, de kedden 12:15-kor a plébániatemplomban, szerdán Bodvicán 10:30-kor; pénteken központi temető kápolnában 10:30-kor lesz gyászmise, illetve a henészi kápolnában 13:00-kor.

Január 26-n utolsó szombat lévén 17 órától Szentségimádást tartunk papi hivatásokért!