Hirdetések – nagyböjt 3. vasárnapján

Március 25-n hétfőn Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe, 10 órakor és este 6 órakor is lesz szentmise! Este 5 órától Cönákulumot tartunk!

Március 26-án, kedden papi Cönákulum lesz Berzencén. 16 órától rózsafüzér, 17 órától szentmise.

Március 28-án, csütörtökön 10 órakor lesz szentmise!

Március 29-én, pénteken 19 órától szülői értekezlet lesz az elsőáldozó gyerekek szülei számára a sekrestyében. Várom a szülőket és a gyerekeket is!

Március 30-án, utolsó szombat lévén Szentségimádást tartunk, papi hivatásokért, este 5 órától.

Április 7-8-9 nagyböjti lelkigyakorlat lesz! 7-én lelki napot is tartunk.

A kórus alatt kihelyezett mécsesek 200 Ft/db áron, meggyújtva a gyertyatartó állványra helyezhető. Nagyatádi templomképpel nyomtatott gyertyák 700 Ft/db áron megvásárolhatók a kegytárgyboltban, ill. a kórus alatt kihelyezett gyertyatartó állványról!

Férfi-körre invitálom a kedves férfiakat! Első alkalom április 3 szerda, 17 órakor a sekrestyében! Téma: Nagyböjti időszak.

Egyházmegyei zarándoklat lesz Garamszentbenedekre (Szlovákia) május 18-n szombaton! Kérem, mindenki jelezzen, aki még nem tette meg! Eddig nyolc jelentkező van.

Június 1-n Csíksomlyóra a pápalátogatásra, 8-án a pünkösdi búcsúra szervezünk zarándok utat, várjuk még a jelentkezőket.

Nagyböjti tartós élelmiszer gyűjtésre lehet hozni még adományokat.

Minden pénteken 17 órakor a templomban keresztút, vasárnaponként 15 órától a városi keresztutat lehet végig járni.

Húsvét előtt házhoz kimegyek betegeket gyóntatni, de kérem jelezzük ezt az irodában!