Hirdetések – nagyböjt 4. vasárnapján

Vasárnap este 18 órás szentmisét János atya hálaadásként mutatja be, születésének 80. évfordulója alkalmából. Mindenkit vár a szentmisére és az azt követő agapéra.

Következő vasárnap Szentföld javára lesz gyűjtés!

Április 1-én hétfőn 9:30-kor az Idősek Otthonában lesz szentmise!

Április 2-án 19 órakor Egyházmegyei Sportnap első megbeszélését tarjuk! Várjuk azokat, akik szeretnének s tudnak segíteni ebben.

Április 6-án, szombaton 17 órától Cönákulumot tartunk!

Április 7-8-9 nagyböjti lelkigyakorlat lesz! 7-én lelki napot tartunk.

Férfi-körre invitálom a kedves férfiakat! Első alkalom április 3 szerda,19 órakor a sekrestyében! Téma: Nagyböjti időszak.

Egyházmegyei zarándoklat lesz Garamszentbenedekre (Szlovákia) május 18-n szombaton! Kérem, mindenki jelezzen, aki még nem tette meg! Eddig nyolc jelentkező van.

2019. június 1-én Csíksomlyóra a pápalátogatásra, 8-án a pünkösdi búcsúra szervezünk zarándok utat, várjuk még a jelentkezőket.

Nagyböjti tartós élelmiszer gyűjtésre lehet hozni még adományokat.

Minden pénteken 17 órakor a templomban keresztút, vasárnaponként 15 órától a városi keresztutat lehet végig járni.

Húsvét előtt házhoz kimegyek betegeket gyóntatni, de kérem jelezzük ezt az irodában!