Hirdetések – nagyböjt 5. vasárnapján

Április 7-8-9 nagyböjti lelkigyakorlatot tart az esti szentmise keretén belül Marics József berzencei plébános! Április 7-én lelki napot tartunk Dr. Kassai Gábor vezetésével. Kezdés 9 óra, zárás esti szentmise után. Helyszín a Turisztikai Központ.

A padsorok között kihelyezett perselybe hálásan fogadjuk a húsvéti virágokra szánt adományaikat!

Az első negyedévben 497 fő fizetett egyházi hozzájárulást. Ebből Nagyatád: 436 fő; Tarany: 17 fő; Kivadár: 37 fő; Ötvöskónyi: 7 fő. 1 % jövedelem alapján 28 fő. Köszönjük szépen! Kérem továbbá, hogy aki még nem rendezte tegye meg minél hamarabb lehetőségeihez mérve!

Április 13-án, szombaton Kis-Kanizsáról gyalogos zarándoklat lesz Homokkomáromba. Aki szeretne ezen részt venni, minél hamarabb jelezzen Dani atyánál.

Szombati esti szentmise (13-án) után Szentségimádást tartunk.

Kaposváron Virágvasárnap április 14-én, ünnepi felvonulás lesz, plakát a hirdetőn található!

17-én nagyszerdán húsvéti nagytakarítást tartunk 9 órától. Szeretettel várunk minden segítő kezet!

Május 1-től az állandó Szentségimádást a plébániatemplomban tartjuk, reggel 8 órától este 8 óráig. Kérem, jelezzük az irodában ki mikor tudna vállalni egy-egy órát!

Nagyböjti tartós élelmiszer gyűjtésre lehet hozni még adományokat.