Hirdetések – Virágvasárnap

Kérem azokat az elsőáldozó jelölteket, akik nem adták vissza a szülői értekezleten kapott jelentkezési lapot, tegyék meg minél hamarabb! Elsőáldozás május 19-én lesz a 10 szentmise keretében lesz!

A padsorok között kihelyezett perselybe hálásan fogadjuk a húsvéti virágokra szánt adományaikat!

17-én, nagyszerdán húsvéti nagytakarítást tartunk 9 órától. Szeretettel várunk minden segítő kezet!

17-n nagyszerdán 19 órakor a Turisztikai Központban lesz Marics József atya következő előadása Nagyatádról! Téma: 1920-1990. Szeretettel várunk mindenkit!

Dani atya 17-n nagyszerdán indul a betegeket meglátogatni.

Húsvétvasárnap 10 órakor, ünnepi gitáros szentmise lesz!

Nagy heti szertartások (plébániatemplom) a hirdetőn olvashatóak!Nagypénteken 9 órakor a városi keresztutat járjuk végig.Húsvét vasárnap 8:30 Bodvica és 11:00 Henész; húsvét hétfőn 8:30 Henész és 11:00 Bodvicán lesznek szertartások. Ételszentelés a nagyszombati vigília után illetve húsvét vasárnap 7:15-kor lesz a plébániatemplomban! Fíliákban szentmisék után.

Május 1-től az állandó Szentségimádást a plébániatemplomban tartjuk, reggel 8 órától este 8 óráig. Kérem, jelezzük az irodában ki mikor tudna vállalni egy-egy órát!