Hirdetések – Húsvétvasárnap

Április 25-én, csütörtökön 10 órakor lesz szentmise a templomban!

Április 27-én, szombaton 17 órától gitáros Szentségimádást tartunk papi hivatásokért.

Április 28-án vasárnap maraton futás lesz Nagyatádon. 9:55 –kor lezárják a templomhoz vezető utcát. Mise végén csak a polgárőrök irányítással tudnak kijutni azok a hívek, akik autóval érkeztek. Megértésüket köszönjük!

Húsvétban minden pénteken szentmise előtt egy órával „Öröm útja” ájtatosságot végzünk!

Május 1-től az esti szentmisék 19 órakor kezdődnek!

Május 1-től az állandó Szentségimádást a plébániatemplomban tartjuk, reggel 8 órától este 8 óráig. Buzdítom a családokat, hogy jöjjenek minél többen és vállaljanak egy-egy órát. Akik vállalják, jelezzenek az irodában, hogy be tudjuk osztani őket. Köszönjük!

Áldott, kegyelmekben gazdag húsvéti ünnepet kívánok minden hívőnek és családjának.