Hirdetések – húsvét 3. vasárnapján

Májusban (Szűzanya hónapja) minden szentmise előtt (18:15-kor kezdjük a rózsafüzért) ünnepélyesen elimádkozzuk a lorettói litániát!

Május 6-án KIVADÁRON (kápolna) reggel 8:30-tól Szentségimádást tartunk. 17 órakor Cönákulum, 18 órakor szentmise. Szeretettel várunk mindenkit!

Állandó Szentségimádást tartunk CSAK CSÜTÖRTÖKI napokon, reggel 8 órától este 8 óráig a plébániatemplomban. Akik vállalnak egy-egy órát (több ember is lehet, családok, közösségek), iratkozzanak fel az irodában, köszönjük!

Május 9-n csütörtökön este 6 órától énekpróba az elsőáldozó jelölteknek, pénteken (10-én) este 5 órától elsőáldozási próba.

Május 12-n vasárnap egész napos rózsafüzér napot tartunk!

Május 18-án a Szent Vér kegyhelyre, Garamszentbenedekre (Szlovákia) zarándokolunk. 28 fő van jelenleg, aki szeretne hozzánk csatlakozni minél hamarabb tegye meg az irodában!

Egy hónap múlva június 8-án (szombaton) tartjuk meg az Egyházmegyei Sportnapot Nagyatádon! Akik tudnának segíteni a szervezésben, lebonyolításban kérem, jelezzék ezt Dani atyánál.