Hirdetések – húsvét 4. vasárnapján (Papi hivatások vasárnapja)

Május 13-án hétfőn este 7 órakor lesz szentmise, utána Szentségimádás.

Ugyanezen a napon május 13-án, Homokkomáromba látogat Michel August Blume, Magyarország apostoli nunciusa. 18:30-kor szentmise lesz.

Május 15-én, szerdán este 7 órakor lesz Marics József, berzencei plébános atya Nagyatádról szóló előadásának következő alkalma a kolostor ebédlőjében! Téma: Nagyatádi Plébánia története 1566-tól 1990-ig. Várunk minden érdeklődőt!

Május 19-én 10 órakor gitáros szentmise lesz! Ekkor lesz az elsőáldozás is!

Május 18-án a Szent Vér kegyhelyre zarándokolunk. Indulás hajnali

 3 órakor, érkezés késő este. Részvételi díj: 12 000 Ft.

Május 25-én, szombaton Egyházmegyei Könnyűzenei nap lesz Kaposváron, melyre a migitáros csapatunk is megy és bemutatkozik. Egész napos rendezvény 10 órától este 6 óráig. Aki teheti, jöjjön el s vegyen részt rajta. Utazás egyénileg, vagy közösen, de akkor ezt jelezzük május 15-ig az irodán!

Egy hónap múlva június 8-án (szombaton) tartjuk meg az Egyházmegyei Sportnapot Nagyatádon! Akik tudnának segíteni a szervezésben, lebonyolításban kérem, jelezzék ezt Dani atyánál.