Hirdetések – Urunk mennybemenetele ünnepén

Június 9-én pünkösdvasárnap szertartások rendje a következő: 8:30 Bodvica – szentmise – Dani atya; 11:30 Kivadár – IGELITURGIA – Hrankai Dávid; 11:30 Bodvicai szőlő – szentmise – Dani atya; 11:30 Ötvöskónyi – IGELITURGIA – Varga Mihály

Június 10 – Pünkösdhétfő: 8:30 Henész – szentmise – János atya; 11:30 Ötvöskónyi – szentmise – Dani atya; 11:30 Kivadár – IGELITURGIA – Hrankai Dávid; Plébániatemplomban vasárnap és hétfőn is 10 órakor és 19 órakor lesznek szentmisék, illetve Taranyba 8:30-kor!

Június hónapban szentmisék előtt Jézus Szíve litániát énekeljük!

Június 8-án (szombaton) tartjuk meg az Egyházmegyei Sportnapot Nagyatádon! Akik tudnának segíteni a szervezésben, lebonyolításban kérem, jelezzék ezt Dani atyánál.

Pünkösdkor június 9-én, 11:30-kor a bodvicai szőlőben ünnepi szentmisét tartunk, szeretettel várunk mindenkit.