Hirdetések – évközi 18. vasárnap

Augusztus 5-én hétfőn 9:30-kor Havas Boldogasszony emléknapján, az idősek otthonában lesz szentmise! Szeretettel várunk mindenkit!

Augusztus 8-án, csütörtökön este 6 órakor testületi gyűlést tartunk! Szeretettel várom az egyházképviselő tagokat! (Dani atya); Augusztus 10-én, szombaton esti szentmise után pedig az új plébánossal Sándor László atyával lesz testületi gyűlés.

Augusztus 9-én, pénteken este 7órakor lesz Dani atya búcsú miséje. Szeretettel várja azokat a híveket, akik szeretnének hálát adni és elbúcsúzni tőle.

Augusztus 15-én, Nagyboldogasszony ünnepén vasárnapi miserendet tartunk, Kivadáron búcsúi szentmise lesz!

Eukarisztikus Kongresszus ifjúsági találkozót szervez, Forráspont néven. Időpont: 2019. szeptember 21, Helyszín: Budapest. Ingyenes buszjárat indul Nagyatádról is, mihamarabbi jelentkezéseket várjuk! Részletek a hirdetőn!