Hirdetések – 2019. Advent 3. vasárnapján

Vasárnap az esti szentmise után az Adyák Zenekar ad rövid műsort az adventi készület jegyében.

December 19-én, csütörtökön 18 órai kezdettel a Nagyatádi Vegyeskar koncertet ad templomunkban.

Szombaton az esti mise előtt 17:50-től adventi gyertyagyújtást tartunk a plébániatemplomban.

A Nagyatádi Fotókör jóvoltából a plébániatemplomot ábrázoló karácsonyi képeslap készült, amely megvásárolható a kegytárgyboltban 150 forintért. A képeslap megvásárlásával az új orgona építését támogathatják.

Püspök atya kitűzte a bérmálás időpontját 2020. október 4. vasárnap, 16 órára. A nyolcadik osztályosok, vagy idősebbek jelentkezését karácsonyig várjuk a plébánián. A felkészülést januárban kezdjük meg.

Amennyiben családjukban, vagy ismerőseik között van olyan idős vagy beteg, aki szeretné a karácsonyi szentgyónását és szentáldozását elvégezni, de nem tud eljönni a templomba, kérem jelezzék a plébánián! (A betegek látogatását egész évben lehet kérni!) A karácsonyi gyóntatásokat, beteglátogatásokat hétfőtől kezdem, az érintettekkel telefonon egyeztetem az időpontot.

Vasárnap a szentmisék előtt, hétköznap a roráte szentmisék előtt, vagy után lehetőséget biztosítok a karácsonyi szentgyónások elvégzésére. Kérem, hogy használják ki a lehetőséget, ne maradjon az utolsó pillanatra!

Jövő vasárnap délután (december 22-én) 16:30-tól szintén lesz lehetőség a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.