Hirdetések – 2020. Karácsony 2. vasárnapján

Január 6. Vízkereszt napja parancsolt (a vasárnappal egyenrangú) ünnep. Ezen a napon a plébániatemplomban 18 órakor lesz szentmise.

Vízkereszt ünnepéhez kötődően szívesen teszek eleget a házszentelésre irányuló kéréseknek. Aki szeretné házát/lakását megáldatni, kérem, jelezze szentmisék előtt vagy után, vagy a plébániahivatalban.

Január 9-én Szent Margit kilenced kezdődik az esti szentmisék előtt fél órával. Csütörtökön a kórház kápolnában a szentmise előtt végezzük a kilencedet.

Január 10-én, pénteken az esti szentmise után folytatódik a felnőtt hittan a plébánián. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!

Január 17-én, pénteken az esti mise után tartjuk az első bérmálási felkészítőt a plébánián. Az érintetteket szeretettel hívom és várom!

A Szent Mónika imaközösség következő összejövetele január 23-án, csütörtökön lesz a kórház kápolnában a szentmise előtt, 15:30-tól. (A jövőben az összejöveteleket a kórházkápolnában fogjuk tartani!)