Hirdetések – 2020. Urunk megkeresztelkedése

Vízkereszt ünnepéhez kötődően szívesen teszek eleget a házszentelésre irányuló kéréseknek. Aki szeretné házát/lakását megáldatni, kérem, jelezze szentmisék előtt vagy után, vagy a plébániahivatalban.

Jövő vasárnap 10 órakor gitáros szentmise lesz!

Szent Margit kilencedet végzünk az esti szentmisék előtt fél órával. Csütörtökön a kórház kápolnában a szentmise előtt végezzük a kilencedet.

Január 17-én, pénteken az esti mise után tartjuk az első bérmálási felkészítőt a plébánián. Az érintetteket szeretettel hívom és várom!

Január 19. és 26. között lesz az Ökumenikus imahét a krisztushívők egységéért. Az ima-alkalmak hétfőtől péntekig 17 órakor kezdődnek majd. A részletes programot jövő héten hirdetjük. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk! A plébániatemplomban tartott két alkalomra köszönettel fogadunk sütemény felajánlásokat.