Hirdetések – 2020. évközi 3. vasárnapján

Hétfőtől a hétköznapi misék a szokott rend szerint lesznek megtartva. Köszönetet mondok a kedves híveknek, hogy az ökumenikus alkalmakon szép számban vettünk részt, erősítve ezzel is a krisztushívők közötti egységet. Köszönöm a sütemény felajánlásokat, és mindazok munkáját, akik közreműködtek református és evangélikus testvéreink megvendégelésében.

Január 31-én, pénteken az esti mise után tartjuk a következő bérmálási felkészítőt.

Február 1-jén, szombaton az esti szentmise után a plébániatemplomban a Pannon Filharmonikusok kamarakoncertje lesz, melyben többek között Bach, Mozart és Vivaldi művei hangzanak el. A koncert ingyenes, a részletes programot a hirdetőtáblán olvashatják.

Február 7-én, jövő pénteken az esti szentmise után folytatódik a felnőtt hittan. Mindenkit szeretettel hívok és várok!