Hirdetések – 2020. évközi 6. vasárnapján

Most, a szentmise után kiszolgáltatom a betegek kenetét idős és/vagy súlyos beteg testvéreinknek, akik csütörtökön nem tudtak részt venni a kórházi szentmisén.

Csütörtökön délután a kórházkápolnában szentmise helyett igeliturgia lesz.

Pénteken az esti szentmise után folytatódik a felnőtt hittan.

Február 22-én szombaton este Egyházközségi jótékonysági bált szervezünk az Ady Endre Gimnáziumban, az épülő orgona javára. Belépő és támogatói jegyek a szentmisék előtt és után, valamint hivatali időben a plébánián vásárolhatóak csütörtökig! Köszönettel fogadunk tombola felajánlásokat február 20-ig a plébánián. Részletek a plakáton. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!

Február 27-én csütörtökön délután a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való előkészület jegyében plébániatemplomunkba érkezik a Missziós kereszt és szombaton délután viszik tovább Nagykanizsára. Az ehhez kapcsolódó lelki programokat jövő hétvégén hirdetjük.