Hirdetések – 2020. Évközi 12. vasárnapján

Az újabb rendelkezések értelmében templomainkban nem kötelező sem a védőmaszk viselése, sem a 1,5-2 méteres védőtávolság megtartása. Továbbra is kérjük, hogy a béke köszöntésnél mellőzzék a kézfogást, valamint továbbra is csak kézbe lehet áldozni. (Áldozás előtt nem kötelező a kézfertőtlenítő használata, de továbbra is biztosítunk lehetőséget a kézfertőtlenítésre.)

A Szent Mónika imaközösség következő összejövetele június 24-én szerdán, 18:15-kor lesz a plébániatemplomban.

Június 25-től a csütörtöki szentmiséket újra a kórházkápolnában tartjuk 16 órai kezdettel. Csütörtökönként a plébániatemplomban nem lesz szentmise. (A kórházba való belépéskor kötelező a kézfertőtlenítés és a védőmaszk használata!)

Június 28-án, jövő vasárnap 11 órától a Pannon Filharmonikusok koncertet adnak a parkban, rossz idő esetén a plébániatemplomban.