Hirdetések 2020. december 27. – Szent Család vasárnapja

A mai szentmisék végén egyenként megáldom a családokat.

December 28-án, hétfőn nem lesz szentmise.

December 31-én, az év utolsó napján a 18 órai szentmisében hálát adunk az elmúlt esztendőért.

Január 1. (Újév napja) Szűz Mária Istenanyaságának ünnepe parancsolt – azaz a vasárnappal egyenrangú – ünnep, amelyet szentmisén való részvétellel és pihenéssel kell megszentelni. Ezen a napon vasárnapi miserendet tartunk.(8:00 Tarany, 10:00 Nagyatád, 11:30 Henész, 18:00 Nagyatád)

Felhívom mindenki figyelmét, hogy a Püspök atya által adott felmentés, mely szerint mentesülnek a szentmise hallgatási kötelezettség alól a betegek, idősek, karanténban levők, a betegeket ápolók és azok, akik veszélyeztetve érzik magukat a járvány miatt, továbbra is érvényben van.

Január 1-jén elsőpéntek lesz. 17:30-tól rövid szentségimádás keretében imádkozzuk a Jézus Szíve litániát.