Hirdetések 2021. november 28. – Advent 1. vasárnapja

Adventi időben roráte szentmiséket tartunk hétfőtől péntekig, reggel 6 órai kezdettel. Adventben hétköznap este nem lesz szentmise! A roráte szentmisék előtt lehetőség lesz a szentgyónások elvégzésére.

Advent szombatjain az esti szentmise előtt 17:50-től gyertyagyújtást tartunk a Plébániatemplomban.

A héten elsőcsütörtök lesz, a roráte szentmise után szentségimádást tartunk papokért és újabb papi hivatásokért.

A héten elsőpéntek lesz, a roráte szentmise után rövid szentségimádás keretében imádkozzuk a Jézus Szíve litániát. Ezena napon a roráte szentmise gitáros mise lesz.

Plébániánk területén a múlt vasárnapi gyűjtés során 226.965 Forint gyűlt össze, melyet a Karitász javára továbbítottunk. Ezúton is köszönjük nagylelkűségüket!

Az „Egymillió csillag a szegényekért” elnevezésű jótékonysági akció keretében Karitász csoportunk rászorulók érdekében végzett munkáját támogathatják a templom hátuljában kihelyezett gyertyák megvásárlásával. Ezúton is köszönjük nagylelkű adományaikat!

Az idei adventben is meghirdetjük a tartósélelmiszer gyűjtést rászorulóink javára. Adományaikat szentmisék előtt, vagy után, vagy hivatali időben várjuk a plébánián!