Hirdetések 2022. március 27. – Nagyböjt 4. vasárnapja

A Püspöki Konferencia felhívásának megfelelően március 20. és 27. között tartós élelmiszert gyűjtünk az ukrajnai menekültek javára. Erre a gyűjtésre köszönettel fogadunk konzerveket, tisztálkodó szereket, bébiételt, pelenkát. Köszönjük az eddig érkezett adományokat!

Március 27. után is folytatjuk a tartós élelmiszer gyűjtést, egyházközségünk rászorulói javára.

A jövő hétvégi szentmisék persely adományait a Szentföld javára továbbítjuk.

Nagyböjt péntekjein az esti szentmise előtt 17:20-tól keresztutat járunk a plébániatemplomban.

A héten elsőpéntek lesz, az esti szentmise után rövid szentségimádás keretében imádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

Szombaton 14 órától keresztutat járunk a kinti kálvárián a Ferences Világi Renddel.

Ha családjukban, vagy ismerőseik körében tudomásuk van olyan idős, vagy beteg testvérünkről, aki szeretné a húsvéti szentgyónását és szentáldozását elvégezni, de nem tud eljönni a templomba, kérem jelezzék szentmisék előtt, vagy után, vagy az irodán, szívesen elmegyünk. (Az idősek/betegek otthoni, vagy kórházi gyóntatását egész évben lehet kérni!)

Előre hirdetjük, hogy a nagyböjti triduumot (három napos lelkigyakorlatot) Kárász Gábor szekszárdi káplán atya tartja április 7-9. (csütörtök-szombat) között az esti szentmisék keretében.