Hirdetések 2022. június 26. – Évközi 13. vasárnap

Június hónapban az esti szentmisék előtt 18:40-től imádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

Ezen a hétvégén a  szentmisék végén egyenként megáldjuk a családokat.

Június 27-én, hétfőn Szent László királynak, egyházmegyénk védőszentjének ünnepe lesz, este 19:00 órakor tartunk ünnepi szentmisét.

Június 29-én Szent Péter és Szent Pál apostolfejedelmek ünnepe lesz, este 19:00 órakor tartunk ünnepi szentmisét.

A héten elsőpéntek lesz, az esti szentmise előtt 18:30-tól rövid szentségimádás keretében imádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

Július 3-án, vasárnap egy régi hagyományt felelevenítve gyalogos zarándoklatot szervezünk a Szűzanya segesdi kegyhelyére, ahol 11:00 órakor ünnepi szentmise lesz, a szentmise után pedig „batyus” szeretetvendégséget tartunk. Ezen a napon délelőtt a plébánia területén nem lesz szentmise Kérjük, aki szeretne részt venni a gyalogos zarándoklaton, iratkozzon fel a sekrestyében, vagy az irodában. Akik a gyalogos zarándoklaton nem tudnak részt venni, azokat is szeretettel várjuk a 11 órai misére a segesdi kegykápolnához tömegközlekedéssel, vagy egyénileg szervezett utazással.