Hirdetések 2022. július 3. – Évközi 14. vasárnap

Július 3-án, vasárnap a segesdi zarándoklat miatt a plébánia területén délelőtt nem lesz szentmise. Mindenkit szeretettel várunk a segesdi kegykápolnához a 11 órai misére!

Július és augusztus hónapban hétfőnként nem lesz szentmise!

A héten elsőcsütörtök lesz, az esti szentmise előtt 18:00 órától szentségimádást tartunk papokért és újabb papi hivatásokért.

A plébánia folyosólyán található Hajnal Zénó közösségi teremben gyermekmegőrzőt szeretnénk kialakítani, ahol a szentmisék ideje alatt a kisgyermekeknek felügyeletet biztosítunk. Szeretetettel várjuk a segítő kezeket a rendrakáshoz és a szoba kialakításához június 9-én, szombaton. Aki szívesen jönne, kérjük jelentkezzen Hrankai Dávidnál, az egyházközség világi elnökénél. (Telefonszáma: 06 30 619 4040)A gyermekmegőrző kialakításához köszönettel fogadunk kis méretű „ovis” asztalokat, székeket.