Hirdetések 2023. április 23. – Húsvét 3. vasárnapja

Szerdán, az esti szentmise után felnőtt katekézist tartunk a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

A Szentatya látogatása miatt április 30-án, jövő vasárnap délelőtt a plébánia területén nem lesznek szentmisék!Szentmise csak 29-én, szombaton 18:00 órakor és 30-án, vasárnap 18:00 órakor lesz!

2023. május 27-én ünnepeljük a Kaposvári Egyházmegye alapításának 30. évfordulóját.Ünnepi szentmisével, változatos programokkal várunk minden érdeklődőt. A szervezést megkönnyíti, ha előzetesen regisztrálnak az egyházmegye honlapján. Ebédet és az előadásokon, kerekasztal beszélgetésen helyet csak előzetes regisztráció alapján tudunk biztosítani.Regisztráció és részletes program az Egyházmegye honlapján. Akinek az internetes regisztráció nehézséget okoz, szívesen segítünk az irodában.