Hirdetések 2023. május 7. – Húsvét 5. vasárnapja

Szerdán, az esti szentmise után felnőtt katekézist tartunk a plébánián. A felnőtt katekézis témája az új Misekönyv, és a magyar nyelvű szentmise szövegváltozásai lesznek. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!R

Május 13-án, szombaton délután 16:00 órától 17:30-ig CSENDES szentségimádást tartunk, a szentségimádás után imádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

Május a Szűzanya hónapja, ebben a hónapban az esti szentmisék előtt 17:40-től, pénteken a reggeli szentmise után imádkozzuk a Loretói Litániát.

2023. május 27-én ünnepeljük a Kaposvári Egyházmegye alapításának 30. évfordulóját.Ünnepi szentmisével, változatos programokkal várnak minden érdeklődőt. A szervezést megkönnyíti, ha előzetesen regisztrálnak az egyházmegye honlapján. Ebédet és az előadásokon, kerekasztal beszélgetésen helyet csak előzetes regisztráció alapján tudunk biztosítani.Regisztráció és részletes program az Egyházmegye honlapján. Akinek az internetes regisztráció nehézséget okoz, szívesen segítünk az irodában.

Május 27-én, szombaton a plébánia területén nem lesz szentmise!