Hirdetések 2023. május 14. – Húsvét 6. vasárnapja

Szerdán, az esti szentmise után bibliakört tartunk a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Május a Szűzanya hónapja, ebben a hónapban az esti szentmisék előtt 17:40-től, pénteken a reggeli szentmise után imádkozzuk a Loretói Litániát.

Május 21-én, jövő vasárnap a 10:00 órai szentmisében lesz a hittanos gyermekek elsőáldozása. Az elsőáldozási szentmise gitáros mise lesz.

2023. május 27-én ünnepeljük a Kaposvári Egyházmegye alapításának 30. évfordulóját. Ünnepi szentmisével, változatos programokkal várnak minden érdeklődőt Kaposváron. A szervezést megkönnyíti, ha előzetesen regisztrálnak az egyházmegye honlapján. Ebédet és az előadásokon, kerekasztal beszélgetésen helyet csak előzetes regisztráció alapján tudunk biztosítani.Regisztráció és részletes program az Egyházmegye honlapján. Akinek az internetes regisztráció nehézséget okoz, szívesen segítünk az irodában. Ezen a napon a plébánia területén nem lesz szentmise!