Hirdetések – évközi 30. vasárnap

November 3-án, szombaton 17 órától cönákulumot tartunk!

Szombatonként szentmise után hittant tartunk a bérmálkozók számára.

November 1 miserend: 8:30 Tarany, 8:30 Bodvica, 10:00 Nagyatád,11:30 Ötvöskónyi, 18:00 Nagyatád. 15:00-kor a központi temető kápolnájában imádságot tartunk. Utána pedig a kért sírok megáldása. Teljes búcsút nyerhet az a hívő, aki meggyón és megáldozik november 1 és 8. között, áhítatos lélekkel temetőt látogat és elimádkozza a pápa szándékra egy „Miatyánkot” és egy „Hiszekegyet”.

November 2 miserend: 8:00 Nagyatád, 10:00 Henész, 11:30 Kivadár,18:00 Nagyatád. Aki meggyón és megáldozik ezen a napon áhítatos lélekkel templomot vagy kápolnát látogat és ott egy Miatyánkot és a Hiszekegyet elimádkozza, teljes búcsút nyerhet a tisztítóhelyen szenvedő lelkek javára.

November 1-én a Szentségimádás ELMARAD! November 8-tól már a kórházban, reggel 8 órától délután 4 óráig tesszük ki a Szentséget. Kérem, jelentkezzenek minél hamarabb, akik vállalnának egy-egy órát.

Aki még szeretne az új egyházképviselő testületben szolgálni, az kérem, minél hamarabb jelezzen.