Hirdetések 2023. október 8. – Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya

Október 13-án, pénteken a reggeli szentmise után tartjuk a tizenharmadikai szentségimádást.

Október 15-én, jövő vasárnap a 10 órai szentmise gitáros mise lesz.

Az október 28-29-i és november 4-5-i hétvégén tartjuk az új Egyházközségi Képviselőtestület tagjainak választását. A szentmisék után a szentmisén jelenlévő nagykorú hívek a kiosztásra kerülő szavazólapokon szavazhatnak legfejjebb 6 jelöltre. Mindenki csak egyszer szavazhat! A jelöltek listája megtekinthető a hirdetőtáblán.

Egyházközségi Képviselőtestület választás

2023. október 28-29. / 2023. november 4-5.

Jelöltek listája

Hivatalból tagok:                                   Fíliák delegáltjai:

Sándor László plébános                           Dudás Imre Tarany

Hrankai Dávid akolitus                            Horváth Zoltán Kivadár

Dr. Hajdúné Tóth Csilla hitoktató           Varga Józsefné Ötvöskónyi

Lacza Attila kántor, akolitus                    Káplár Róbertné Henész

Peti Ferenc Bodvica

Választható jelöltek:

Bagó László

Csonka Józsefné

Gerlecz László

Horváth Róbert

Jüngling-Czotter Éva

Kovács Szabolcs

Kőszegi Zsuzsanna

Rózsás Viktória

Szantner Zoltán

Szépné Horváth Otília

Varga Miklós

Wirth Csabáné

Megérkeztek a jövő évi naptárak, kalendáriumok. Megvásárolhatóak a Kegytárgy árudában.

Az Kaposvári Egyházmegye alapításának 30 éves jubileumára kiírt pályázatokra beküldött irodalmi és rajzos alkotásokból könyv készült „A templom, ahol otthon vagyok” címmel. Megvásárolható az irodában.

Megjelent Lacza Attilának, egyházközségünk kántorának új nagylemeze „Csillagos ég” címmel. Megvásárolható a kántor úrnál.