Hirdetések 2023. november 12. – Évközi 32. vasárnap

Szerdán az esti szentmise után bibliakört tartunk a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket.

Jövő vasárnap a 10 órai szentmise gitáros mise lesz.

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia felhívásának megfelelően jövő vasárnap a szentmisék perselyadományait a Karitász javára továbbítjuk.

Megérkezett a Szívem első gondolata című könyv, akik megrendelték, átvehetik a kegytárgy árudában. Az ára 2400 forint.

Aki elhunytjaiért, vagy bármilyen más szándékra szentmisét szeretne kérni a jövő évre, megteheti szentmisék előtt, vagy után, vagy az irodában, hivatali időben.

November 9-től a szentmisék előtt a Szent Erzsébet kilencedet imádkozzuk.

A megtartott választás alapján a következő személyek kerültek be az Egyházközségi Képviselőtestületbe: Bagó László, Gerlecz László, Jüngling-Czotter Éva, Szantner Zoltán, Varga Miklós, Wirth Csabáné. Az új képviselő-testület tagjainak eskütétele november 26-án, Krisztus Király vasárnapján, a 10 órai szentmisében lesz.