Hirdetések évközi 33. vasárnap

Megjelent Lacza Attila kántor úr, új kislemeze. Szentmisék előtt és után, illetve hivatali időben megvásárolható minimum 3.000 Ft értékben. Megvásárlásával az épülő orgona építését támogathatják. Köszönjük!

„Szívem első gondolata” című könyvek megérkeztek, akik rendeltek 2 000 Ft-ért átvehetik az irodában.

Erzsébet-napi gyűjtés lesz a jövő hétvégén. A perselypénzt e célból küldjük tovább a szegények részére.

Kérem, szentmise után a folyosón kihelyezett asztalnál lelkiismeretesen szavazzanak az új egyházképviselő testület jelöltjeire!

November 21-én, szerdán 18 órakor lesz Marics József, berzencei plébános Nagyatádról szóló előadásának következő alkalma, szeretettel várunk mindenkit! Téma: Nagyatád története a kezdetektől 1566-ig.

Az egyházközségi bál a kevés jelentkező miatt elmarad, jövőre tartjuk meg.

Eukarisztikus Kongresszus, Szentségimádást hirdetett november 24-én. Interneten, illetve az irodában regisztrálni kell a részvételi szándékokat. Páran regisztráltunk már, várjuk a többieket is!

Ugyanezen a napon (november 24) Kaposváron akolitus avatás lesz 15:30-kor a Székesegyházban. Erre az alkalomra is várjuk a kedves híveket, aki csak tud, jöjjön el.