Hirdetések 2021. szeptember 5. – Évközi 23. vasárnap

Az esti szentmisék 18:00 órakor kezdődnek, szeptembertől hétfőnként is lesz szentmise.

Megérkeztek a jövő évi kalendáriumok, naptárak. Megvásolhatóak a kegytárgy árudában szentmisék előtt és után, valamint hivatali időben.

Jövő vasárnap (szeptember 12-én) lesz a szabási Szűz Mária Szent Neve Templom búcsja. A szentmise 11:30-kor kezdődik. Ezen a napon Bodvicán és Henészben is 11:30-kor igeliturgia lesz.

Szeptember 14-én, Szent Kereszt felmagasztalása ünnepén 16 órától keresztutat járunk a kinti kálvárián (rossz idő esetén a Plébániatemplomban), majd 18:00-kor ünnepi szentmisét tartunk.

A Plébániatemplom búcsúját szeptember 19-én, vasárnap 10:00 órakor tartjuk. A búcsúi szentmisét Ft. Wilheim Péter üröm-pilisborosjenői plébános atya mutatja be. A szentmise után a templomkertbe közös ebédre várjuk a kedves híveket. Kérjük, hogy az agapén való részvételi szándékukat jelezzék a sekrestyében, vagy az irodán! Erre az alkalomra sütemény felajánlásokat köszönettel fogadunk.