Hirdetések 2022. november 13. – Évközi 33. vasárnap

November 13-án, vasárnap 17 órától tartjuk a tizanharmadikai szentségimádást.

November 16-án szerdán, az esti szentmise után felnőtt katekézist tartunk a plébánián, szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Novmeber 19-én, szombaton a Győri Székesegyházban plébániánk másodéves papnövendéke Szantner Tamás és a szintén nagyatádi kötődésű Mikó Gábor ünnepi szentmise keretében magukra öltik a reverendát. Kísérjük imádságainkkal a papnövendékeket, és imádkozzunk buzgón és rendszeresen újabb papi hivatásokért!

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia felhívásának megfelelően jövő vasárnap a szentmisék perselyadományait a Karitász javára továbbítjuk.

November 20-án, jövő vasárnap a 10:00 órai szentmise gitáros mise lesz.

Megérkezett a Szívem első gondolata című, napi evangéliumot és elmélkedéseket tartalmazó könyv. Akik megrendelték, átvehetik a kegytárgy árudában. Az előlegen felül 1100 forintot kell még fizetni a könyvért.

Aki elhunytjaiért, vagy bármilyen más szándékra szentmisét szeretne kérni a jövő évre, megteheti szentmisék előtt, vagy után, vagy az irodában, hivatali időben.