Hirdetések – évközi 31. vasárnap

November 5-én hétfőn 18 órakor lesz szentmise!

November 8-tól már a kórházban, reggel 8 órától délután 4 óráig tesszük ki a Szentséget. Kérem, jelentkezzenek minél hamarabb, akik vállalnának egy-egy órát.

November 24-én, szombaton egyházközségi bált szerveznénk az épülő orgona javára a tavalyi évhez hasonlóan! Helye: Nagyatádi Művelődési Ház. Belépő vacsorával: 3 500 Ft. Diákok, családok kedvezményt kapnak. Várjuk mihamarabbi jelentkezésüket az irodában.

Eukarisztikus Kongresszus Szentségimádást hirdetett november 24-én. Interneten, illetve az irodában regisztrálni kell a részvételi szándékokat.

Ugyanezen a napon (november 24) Kaposváron akolitus avatás lesz 15:30-kor a Székesegyházban. Erre az alkalomra is várjuk a kedves híveket, aki csak tud, jöjjön el. Amennyiben kell, buszt is indítunk, irányár 1500 Ft.