Hirdetések – évközi 32. vasárnap

Megjelent Lacza Attila kántor úr, új kislemeze. Szentmisék előtt és után, illetve hivatali időben megvásárolható minimum 3.000 Ft értékben. Megvásárlásával az épülő orgona építését támogathatják. Köszönjük!

November 12-én hétfőn este 6 órakor lesz szentmise.

November 15-én reggel 7 órakor is lesz szentmise és délután a kórházban is megtartjuk.

Jövő vasárnap (november 18) 10 órakor gitáros szentmise lesz!

November 24-én, szombaton egyházközségi bált szerveznénk az épülő orgona javára a tavalyi évhez hasonlóan! Helye: Nagyatádi Művelődési Ház. Belépő vacsorával: 3 500 Ft. Diákok, családok kedvezményt kapnak. Várjuk mihamarabbi jelentkezésüket az irodában.

Eukarisztikus Kongresszus, Szentségimádást hirdetett november 24-én. Interneten, illetve az irodában regisztrálni kell a részvételi szándékokat.

Ugyanezen a napon (november 24) Kaposváron akolitus avatás lesz 15:30-kor a Székesegyházban. Erre az alkalomra is várjuk a kedves híveket, aki csak tud, jöjjön el. Amennyiben kell buszt is indítunk, irányár 1500 Ft.