Hirdetések 2022. október 9. – Évközi 28. vasárnap

Október a rózsafüzér hónapja. A szentmisék előtt fél órával közösen imádkozzuk a rózsafüzért.

Október 12-én, szerdán az esti szentmise után bibliakör lesz a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Október 13-án, csütörtökön az esti szentmise előtt 17:00 órától tartjuk a tizenharmadikai szentségimádást.

Október 16-án, vasárnap a 16:00 órakor kezdődő szentmisében Varga László püspök atya kiszolgáltatja a Bérmálás szentségét plébániánk fiataljainak. A bérmálási szentmisére szeretettel hívjuk a kedves híveket! Ezen a napon 18:00 ÓRAKOR NEM LESZ SZENTMISE!

Október 22-én szombaton este Egyházközségi  bált rendezünk. A korábban meghirdetett helyszín helyett a Kulturális Központban lesz a bál!  A zenét a KántoRock együttes (Lacza Attila, Varga Miklós) szolgáltatja .Belépő és támogatói jegyek a szentmisék előtt és után, valamint hivatali időben a plébánián vásárolhatóak. Köszönettel fogadunk tombola felajánlásokat október 20-ig a plébánián. Részletek a plakáton. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!