Hirdetések 2022. október 16. – Évközi 29. vasárnap

Október a rózsafüzér hónapja. A szentmisék előtt fél órával közösen imádkozzuk a rózsafüzért.

Október 19-én, szerdán az esti szentmise után felnőtt katekézis lesz a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Október 22-én, szombaton Kaposváron kerül megrendezésre a Magyar Katolikus Karizmatikus Megújulás 30. országos találkozója. Részletek a hirdetőtáblára kihelyezett plakáton.

Október 22-én szombaton este Egyházközségi  bált rendezünk. A korábban meghirdetett helyszín helyett a Kulturális Központban lesz a bál!  A zenét a KántoRock együttes (Lacza Attila, Varga Miklós) szolgáltatja. Belépő és támogatói jegyek a szentmisék előtt és után, valamint hivatali időben a plébánián vásárolhatóak október 18., keddig! Köszönettel fogadunk tombola felajánlásokat október 20-ig a plébánián. Részletek a plakáton. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!