Hirdetések 2022. január 30. – Évközi 4. vasárnap

Február 2-án, szerdán Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz, az esti szentmisében gyertyaszentelést tartunk.

Február 3-án, csütörtökön Szent Balázs püspök és vértanú ünnepén az esti szentmise után balázsáldásban részesülhetnek a résztvevő hívek. Akik szerdán nem tudnak eljönni, azok a következő hétvégén (szombat, vasárnap) a szentmisék után részesülhetnek ebben a szentelményben.

Ezen a napon elsőcsütörtök lesz, 17 órától szentségimádást tartunk papokért és újabb papi hivatásokért.

A héten elsőpéntek lesz, az esti szentmise előtt fél órával a Jézus Szíve litániát imádkozzuk rövid szentségimádás keretében.

Elhunyt Nikovitz Antal nyugalmazott somogysárdi plébános, aki 1998-1999 között kisegítő lelkészként működött Nagyatádon. Temetése február 3-án a 13 órai gyászmisét követően lesz Bárdudvarnokon. Ünnepélyes engesztelő gyászmisét mondunk érte a Plébániatemplomban február 1-jén, kedden 18 órakor.