Hirdetések 2023. szeptember 24. – Évközi 25. vasárnap

Várjuk azon felnőttek jelentkezését, akik valamilyen okból nem részesültek a keresztény beavatás szentségeiben (keresztség, bérmálás, elsőáldozás) és szeretnék pótolni.  Kérjük, szóljanak ismerőseiknek is erről a lehetőségről! Az első alkalmat szeptember 26-án, kedden az esti szentmise után tartjuk. Részletek és jelentkezés a plébános atyánál.

Szerdán az esti szentmise után bibliakört tartunk a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

A Szent Mónika Imaközösség következő összejövetele szeptember 28-án, csütörtökön lesz, az esti szentmise előtt 17:30-tól.

Október 1-jén, jövő vasárnap 11:30-kor tartjuk a bodvicai Szent Őrzőangyalok templom búcsúi szentmiséjét. Mindekit szeretettel várunk!

Megérkeztek a jövő évi naptárak, kalendáriumok. Megvásárolhatóak a Kegytárgy árudában.

Az Kaposvári Egyházmegye alapításának 30 éves jubileumára kiírt pályázatokra beküldött irodalmi és rajzos alkotásokból könyv készült „A templom, ahol otthon vagyok” címmel. Megvásárolható az irodában.

Megjelent Lacza Attilának, egyházközségünk kántorának új nagylemeze „Csillagos ég” címmel. Megvásárolható a kántor úrnál.