Hirdetések 2023. október 1. – Évközi 26. vasárnap

Október 4-én, szerdán emlékezünk Assisi Szent Ferenc boldog halálára. 17:00 órakor megáldjuk a felújított Szentháromság szobrot, 18:00 órakor ünnepi szentmise lesz, melynek végén a tranzitus szertartását végezzük el. A szentmisét Fejes Antal ferences szerzetes mutatja be. A szentmise után szeretetvendégségre hívjuk a híveket!

A héten elsőcsütörtök lesz, 17:00 órától szentségimádást tartunk papokért és újabb papi hivatásokért. Az elsőcsütörtöki szentmisét az Anyaszentegyház hivatalos nyelvén, latinul mutatjuk be.

A héten elsőpéntek lesz, a reggeli szentmise után rövid szentségimádás keretében imádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

Megérkeztek a jövő évi naptárak, kalendáriumok. Megvásárolhatóak a Kegytárgy árudában.

Az Kaposvári Egyházmegye alapításának 30 éves jubileumára kiírt pályázatokra beküldött irodalmi és rajzos alkotásokból könyv készült „A templom, ahol otthon vagyok” címmel. Megvásárolható az irodában.

Megjelent Lacza Attilának, egyházközségünk kántorának új nagylemeze „Csillagos ég” címmel. Megvásárolható a kántor úrnál.