Hirdetések 2022. január 9. – Urunk megkeresztelkedése

Vízkereszt ünnepéhez kötődően szívesen teszünk eleget a házszentelésre irányuló kéréseknek. Aki szeretné házát/lakását megáldatni, kérem, jelezze szentmisék előtt vagy után, vagy a plébániahivatalban.

Január 13-án, csütörtökön 17 órától tartjuk a tizenharmadikai szentségimádást.

Egyházközségünk és templomaink fenntartásának egyik legfőbb anyagi forrása az önkéntes egyházi hozzájárulás, vagy hagyományos nevén „egyházadó”. Köszönjük mindazoknak, akik eddig befizették hozzájárulásukat, és anyagilag támogatták a plébániát. A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia ajánlása szerint a hozzájárulás mértéke a jövedelem 1%-a. Az egyházközségi képviselő-testület határozata szerint az idei évtől az egyházi hozzájárulás minimum összege 4000 (négyezer) Forint, melyet hivatali időben személyesen, csekken, vagy banki átutalással lehet rendezni. Ezúton is köszönjük az anyagi áldozatot, amellyel részt vesznek a terhek közös viselésében!