Hirdetések 2022. június 5. – Pünkösd

Június hónapban az esti szentmisék előtt 18:40-től imádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

„Oktatóink a múltból” címmel június 11-én, szombaton az esti szentmise után 20 órától tartjuk a Horváth Sándor nagyatádi születésű domonkos szerzetespap életéről és munkásságáról szóló előadás második részét. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Előre hirdetjük, hogy június 19-én, vasárnap lesz Krisztus Testének és Vérének ünnepe, azaz Úrnapja. A 10 órai szentmisében úrnapi körmenetet tartunk. Köszönettel fogadjuk a virágfelajánlásokat az úrnapi sátrak díszítéséhez.

Június 25-én Egyházmegyei családi nap lesz Bárdudvarnokon, a Petörke tónál, amelyre mindenkit szeretettel várunk. A részletes program elolvasható a hirdetőtáblán és a kihelyezett szórólapokon. Jelentkezni az Egyházmegye honlapján keresztül lehet, de akinek ez gondot okoz, szívesen segítünk! (Kérjük, aki egyénileg jelentkezik, az is tájékoztasson minket, hogy ott lesz a családi napon.)

Szeretettel várjuk a hittanos gyermekeket Újudvarra hittanos táborba:

6-12 éveseknek: július 10-15.

13-17 éveseknek: július 16-22.

Jelentkezési lapot a sekrestyében, vagy hittan órán kérhetnek.

Részletek a hirdetőtáblán.