Hirdetések 2022. december 18. – Advent 4. vasárnapja

Adventi időben roráte szentmiséket tartunk keddtől péntekig, reggel 6 órai kezdettel. Adventben hétköznap este nem lesz szentmise! A roráte szentmisék előtt lehetőség lesz a szentgyónások elvégzésére. Kedden és pénteken a roráte misék után szeretetvendégségre, közös reggelire várjuk a szentmisén résztvevőket a plébánia nagytermében.

A karácsonyi virág díszítésre szánt nagylelkű adományaikat a templom hátuljában erre a célra kihelyezett perselybe helyezhetik el.

December 18-án, vasárnap 19:00 órakor a Czindery Szépmíves Céh adventi műsora lesz templomunkban.

December 21-én, szerdán 18:00 órakor a Nagyatádi Vegyeskar adventi koncertje lesz templomunkban.

Az idei adventben is meghirdettük a tartósélelmiszer gyűjtést rászorulóink javára. Ezúton is köszönjük nagylelkű adományaikat, mellyel számos családnak segíthettünk az ünnepek szebbé tételében.

A KARÁCSONYI MISEREND az alábbiak szerint alakul:

December 24. Szenteste

Nagyatád: 16:00 Pásztrojáték

Tarany: 22:00 „Éjféli mise”

Nagyatád: 00:00 Éjféli mise Az éjféli mise előtt NEM LESZ GYÓNTATÁS!

December 25. Urunk Születése (Karácsony napja)

Nagyatád 10:00

Bodvica: 11:30

Nagyatád: 18:00

December 26.

Kivadár: 8:00

Nagyatád: 10:00

Henész: 11:30

Ötvöskónyi: 16:30

Idén Szent Család ünnepe december 30-án, pénteken lesz. Az esti szentmise végén egyenként megáldjuk a családokat.