Hirdetések 2023. április 30. – Húsvét 4. vasárnapja

Szerdán, az esti szentmise után bibliakört tartunk a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

A héten elsőcsütörtök lesz, az esti szentmise előtt 17:00 órától szentségimádást tartunk papokért és újabb papi hivatásokért. Az elsőcsütörtöki szentmisét az Anyaszentegyház hivatalos nyelvén, latinul mutatjuk be.

A héten elsőpéntek lesz, a reggeli szentmise után rövid szentségimádás keretében imádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

Május a Szűzanya hónapja, ebben a hónapban az esti szentmisék előtt 17:40-től, pénteken a reggeli szentmise után imádkozzuk a Loretói Litániát.

2023. május 27-én ünnepeljük a Kaposvári Egyházmegye alapításának 30. évfordulóját.Ünnepi szentmisével, változatos programokkal várunk minden érdeklődőt. A szervezést megkönnyíti, ha előzetesen regisztrálnak az egyházmegye honlapján. Ebédet és az előadásokon, kerekasztal beszélgetésen helyet csak előzetes regisztráció alapján tudunk biztosítani.Regisztráció és részletes program az Egyházmegye honlapján. Akinek az internetes regisztráció nehézséget okoz, szívesen segítünk az irodában.